Novinky

Dámské kadeřnictví Praha

Dámské kadeřnictví Praha

Podtrhněte účesem vaši výjimečnost!

Kadeřnictví Praha 1 – Hair Salon Prague- Václavské náměstí nabízí profesionální a kvalitní služby ve světě krásných vlasových střihů, melírů, barev a účesů všedních i nevšedních dní.

 

Každá služba zahrnuje bezplatnou konzultaci s kadeřníkem před úkonem, takže se nemusíte bát, že by kadeřník dělal něco, s čím se neztotožňujete. Naše zkušené kadeřnice vám rády poradí, jaký střih a barva se hodí k vašemu obličeji. S námi vám to bude slušet!

Samozřejmostí je i doporučení přípravků pro domácí údržbu vlasů.

 

Dbáme na potřeby a tužby našich klientů, proto jsme zavedli v našem kadeřnictví Praha 1- Hair salon Prague i víkendový provoz- stříháme v sobotu, v neděli, dokonce i o svátcích, proto neváhejte a objednejte se přes náš rezervační systém.

 

Jaké služby v rámci dámského kadeřnictví poskytuje Kadeřnictví Praha 1?

–       stříhání vlasů

–       barvení vlasů

–       barvení vlasů v kombinaci s melíry

–       melírování vlasů

–       odbarvování vlasů

–       trvalá

–       zábaly a kúry pro zdravější vlasy

–       účesy pro různé příležitosti (svatba, ples, večeře, jen tak…)

–       vlasové poradenství

 

Při práci používáme výhradně německou kosmetiku značky ALCINA, která se nám osvědčila pro svoji kvalitu a hloubkovou péči.

 

V našem kadeřnictví v centru Prahy se můžete těšit na exkluzivní a individuální péči dle vašich požadavků. Je pro nás velmi důležité, abyste se cítila dobře. Naše komplexní kadeřnické služby jsou vám k dispozici denně, od pondělí do neděle, včetně svátků.

Nemusíte spěchat z práce nebo vstávat kvůli návštěvě kadeřníka dříve z postele, jsme tu pro vás o víkendech a ve všedních dnech až do 20 hodin.
Využijte možnosti objednání online- na přání našich klientek jsme připravili online rezervační systém (a lá lavito- slevomat), abyste si všechny mohly pohodlně rezervovat datum, čas a službu, o kterou máte zájem. Objednání ke kadeřníkovi nebylo nikdy snazší!

 

Přijďte se ostříhat a buďte krásná.

Těší se na vás Kadeřnictví Praha 1- Hair salon Prague