Novinky

ALCINA – perla německé kosmetiky

ALCINA – perla německé kosmetiky

Proč používáme vlasovou kosmetiku ALCINA?

Německá značka kosmetiky, se kterou v našem salonu pracujeme. BIO, EKO a KVALITNÍ!
Dnes bychom vám rádi představili německou značku kosmetiky, se kterou přicházíme několikrát denně do styku. Jsme velmi rádi, že ji používáme a nedáme na ni dopustit, neboť jednak se sní výborně pracuje, protože je kvalitní, a druhak nezatěžuje vlasy, takže spokojené tváře našich klientů, kteří vidí rozdíl na první pohled je k nezaplacení.

Historie vlasové kosmetiky ALCINA

Tak tedy, značka ALCINA nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Málokdo by asi tušil, že historie tohoto německého brandu sahá až do roku 1905. Lékárník Dr. August Wolff založil v německém Bielefeldu chemicko- farmacetickou továrnu. Od samého počátku zde zkoumali přirozené procesy kůže a vlasů a poznatky následně převáděli do praxe. Díky úzkému kontaktu dermatologů a vědců tak vznikla značka, která má své jméno až dodnes.ALCINA nabízí profesionální vlasové, pleťové a dekorativní kosmetické výrobky. Prioritou je kvalita a šetrnost jak k pokožce, tak k životnímu prostředí. Veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány, při jejich výběru je kladen velký důraz n čistotu surovin.

S ALCINOU máme opravdu bohaté zkušenosti a naši klienti zrovna tak. Nabízíme skvělou péči například pro kudrnaté vlasy, které trpí na to, že jsou leckdy suché. Šampony a následná péče této značky zajistí lesk, hebkost a zdraví vašim nepoddajným vlasům. Klientky si výrobky chválí! Navíc u nás v salonu je možno si zakoupit dárkový poukaz na kosmetiku, kterou zde prodáváme. Chcete dopřát vaší milé luxusní vlasovou péči? Darujte jí kvalitní kosmetiku ALCINA, která uzdraví její pokožku. Umí opravdu divy!

V dnešní době společnosti Dr. Kurt Wolff patří značky ALCINA, Plantur 39 a Alpecin, který je u nás poměrně hodně doporučován. Vlasovou kosmetiku ALCINA a Alpecin můžete zakoupit u nás v kadeřnictví. Volejte 777 821 096 nebo  se objednejte online do našeho kadeřnického salonu, který provozuje dámské, pánské i dětské kadeřnictví každý den. Pokud toužíte po krásném účesu, nové barvě a střihu, u nás najdete svého stálého kadeřníka, ke kterému se rádi budete vracet.