Novinky

Barvení nebo přeliv

Barvení nebo přeliv

 

Toužíte po změně vašeho looku? Pak barvení vlasů je ideálním řešením! Kadeřnictví Praha 1 používá kvalitní německou značku ALCINA, která nabízí šetrné barvy a přelivy pro všechny typy vlasů. Bojíte se, že barva ničí vlasy a že přeliv se brzy smyje? V tomto článku si představíme rozdíl mezi těmito dvěma metodami, které jsou často využívány.

 

Existuje hned řada hledisek, které je třeba zohlednit při volbě mezi barvou a přelivem:

Jde o čas!

Jak dlouho chcete, aby nová barva vlasů vydržela? Pokud chcete pouze dočasnou změnu, případně ozvláštnění a bojíte se permanentní barvy, pak jistě nic nezkazíte, pokud zvolíte přeliv. Na druhou stranu, stále více oblíbená je permanentní barva, která logicky vydrží na vlasech déle.

Kadeřnictví Praha 1- kadeřnice Hanka vám u nás poradí, jaké barvy jsou nyní trendy, jaký odstín se k vám hodí či zda je pro vaše vlasy vhodnější přeliv nebo barva.

Správná volba pro šediny!

Pokud potřebujete zakrýt šediny, přeliv leckdy nestačí. V těchto případech se doporučuje permanentní barva, která docílí kýženého výsledku.

Odstín hraje roli!

Pokud vlasy chcete zesvětlit, rozhodně je lepší barva – vzhledem k tomu, že proniká do hloubky vlasu, tak stejně jako u šedin, dokáže barva divy. Takže pokud jste bruneta a toužíte pocítit „kůži blondýnky“, vyberte si barvu. Pokud naopak chcete svůj odstín pouze zvýraznit, přeliv je nenásilný způsob, jak podtrhnout vaši krásu.

Jaký je tedy rozdíl?

Rozdíl mezi permanentní barvou a přelivem je v tom, do jaké hloubky vlasu přípravek proniká. Záleží také na tom, zda mění pouze část přirozeného pigmentu vlasu nebo všechen (proto barvy odrůstají a přelivy se vymývají).

Zničí mi to vlasy?

Věděli jste, že tento fakt záleží čistě na vás? U vlasového vlákna stejně tak jako u pokožky záleží na kvalitě přípravku. Proto kadeřníkům vstávají vlasy na hlavě, když od klientů slýchají, že se barvili doma. V našem salonu pracujeme s kvalitními přípravky ALCINA, které jsou šetrné k vašim vlasům.

Kromě barvení samotného hraje roli také následná péče. Základem se správný šampon, bazlám (kondicionér) a pro ty, kteří si barví vlasy, se doporučuje obvykle maska na vlasy, která zregeneruje každičký vlas od kořínku ke konečkům. Tyto přípravky uzavřou vlas, barva se vymývá méně, vlasové vlákno zůstává hladké a lesklé. Navíc se vlas netřepí a neláme. Doporučujeme se poradit s našimi kadeřníky o péči o vlasy, která je pro vaše vlasy vhodná.

Ať už zvolíte barvu nebo přeliv, vždy jde o vaše preference. Kadeřníci v Hair Salon Prague pro vás vyberou vhodná střih i barvu, který vám sedne. Pokud by se vám nechtělo do barvy ani přelivu, vyzkoušejte melír, který rozzáří vaše vlasy. Objednejte se ještě dnes buďto přes online systém nebo volejte 777 821 096.