O nás

Kadeřnictví Praha 1 nabízí sebevědomí každému klientovi, který svěří své vlasy do rukou našich specialistů. Naši kadeřníci jsou profesionálové, kteří se neustále učí trendům a jdou tak s dobou. Hair salon Prague pracuje s německou značkou ALCINA, jejíž přípravky jsou šetrné jak k přírodě, tak k vašim vlasům. Jsme kadeřnictví, které funguje o víkendech i svátcích, prioritou jsou pro nás spokojení klienti, kterých stále přibývá. Stříháme i po večerech, takže pokud hledáte kadeřníka, který se o vás postará po práci, obraťte se na nás. Díky našemu novému webu si můžete pohodlně online zarezervovat požadovanou službu a čas a pak už stačí jen dorazit na smluvenou hodinu a užít si luxusní péče, kterou vám pražské kadeřnictví nabízí. Další výhodou našeho vlasového salonu je výborná dopravní dostupnost- nacházíme se přímo v centru Prahy, na Václavském náměstí, v Jindřišské pasáži.

Přijďte si rozzářit vaše vlasy. Garantujeme spokojenost.

V našem kadeřnictví mají všichni dveře otevřené – mluvíme anglicky, takže cizinci jsou vítáni. Kadeřnictví má bezbariérový přístup.

Chcete se nechat zkrášlit v našem salonu? Využijte náš rezervační systém nebo volejte na telefonní číslo 777 821 096. Pokud telefon nezvedáme, pracujeme, zanechejte nám zprávu a my se vám ozveme.